O nas

Witaj w świecie Shelee! Moim świecie i świecie kobiet, które zmieniły podejście do pielęgnacji.

Historia Shelee zaczyna się w momencie, w którym Alicja Janowicz- jedna z czołowych trenerek i infuencerek sportowych w Polsce pragnie zaoferować swoim podopiecznym kosmetyki, które będą naturalne, skuteczne i wszechstronne. Codzienne zapytania i prośby nie pozwalają jej próżnować, jednak produkty dostępne na rynku nie spełniają oczekiwań Alicji i kłócą się z jej założeniem, by oferować swoim podopiecznym jedynie najwyższej jakości wyroby. 

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi ze swoimi odbiorcami, Alicja zauważa zależność między zmianą kondycji skóry, a stosowaną probiotykoterapią. Kobiety, które według jej zaleceń regularnie stosują płynne probiotyki obserwują i komunikują znaczą poprawę cery, włosów, a nawet paznokci.

 Jednocześnie Alicja dostrzega, że na azjatyckim rynku kosmetycznym ogromnym trendem stają się biofermenty, cenione za wielokierunkowe działanie i dobroczynny wpływ na skórę. To inspiruje ją i jednocześnie utwierdza w przekonaniu, że to właśnie biofermenty to składniki aktywne, których brakuje w codziennej pielęgnacji Polek. 

Alicja wraz ze sztabem profesjonalistów opracowuje probiotyczny koncept piękna, który opiera się na kosmetykach z autorskimi biofermentami i zakłada, że dbałość o mikrobiom to sekret zdrowej i promiennej cery. 

Liczne badania, próby i testy pod okiem Alicji i całego zespołu Shelee prowadzą do powstania gamy produktów, które z pewnością pokochasz! 

Zespół Shelee

 

Shelee to idea, którą tworzy zespół kobiet w różnym przedziale wiekowym. Wzajemnie inspirujemy się, dzielimy doświadczeniem i dążymy do perfekcji. Łączy nas zamiłowanie do zrównoważonego, czystego piękna i przekonanie o skuteczności biofermentów.

Każda z nas ma inny typ cery, dzięki czemu stworzyłyśmy produkty wielofunkcyjne i uniwersalne , które odpowiadają na wszystkie potrzeby skóry, niezależnie od wieku i kondycji.


 Monika Majchrzak - współautorka koncepcji, 

dyrektor sprzedaży i 

rozwojuMaja Chmielewska - współautorka 
koncepcji, 


dyrektor kreatywny

dr inż. Dorota Samul - mikrobiolog, ekspertocenie analizy ryzyka mikrobiologicznego


bezpieczeństwa produktuDominika Olejnik -  


mgr kosmetologii,ekspert pielęgnacji 


naturalnej
Sprawdź nasze produkty w sklepie online!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.