O NAS

Shelee to idea, którą tworzy zespół kobiet w różnym przedziale wiekowym. Wzajemnie inspirujemy się, dzielimy doświadczeniem i dążymy do perfekcji. Łączy nas zamiłowanie do zrównoważonego, czystego piękna i przekonanie o skuteczności biofermentów.

Witaj w świecie Shelee! Moim świecie i świecie kobiet, które zmieniły podejście do pielęgnacji.
Historia Shelee zaczyna się w momencie, w którym Alicja Janowicz- jedna z czołowych trenerek i infuencerek sportowych w Polsce pragnie zaoferować swoim podopiecznym kosmetyki, które będą naturalne, skuteczne i wszechstronne. Codzienne zapytania i prośby nie pozwalają jej próżnować, jednak produkty dostępne na rynku nie spełniają oczekiwań Alicji i kłócą się z jej założeniem, by oferować swoim podopiecznym jedynie najwyższej jakości wyroby. 
Social Media
Nasza Historia
Dzięki bezpośredniemu kontaktowi ze swoimi odbiorcami, Alicja zauważa zależność między zmianą kondycji skóry, a stosowaną probiotykoterapią. Kobiety, które według jej zaleceń regularnie stosują płynne probiotyki obserwują i komunikują znaczą poprawę cery, włosów, a nawet paznokci.

 Jednocześnie Alicja dostrzega, że na azjatyckim rynku kosmetycznym ogromnym trendem stają się biofermenty, cenione za wielokierunkowe działanie i dobroczynny wpływ na skórę. To inspiruje ją i jednocześnie utwierdza w przekonaniu, że to właśnie biofermenty to składniki aktywne, których brakuje w codziennej pielęgnacji Polek. 

Alicja wraz ze sztabem profesjonalistów opracowuje probiotyczny koncept piękna, który opiera się na kosmetykach z autorskimi biofermentami i zakłada, że dbałość o mikrobiom to sekret zdrowej i promiennej cery. 

Liczne badania, próby i testy pod okiem Alicji i całego zespołu Shelee prowadzą do powstania gamy produktów, które z pewnością pokochasz!

Dla Każdego Rodzaju Skóry
Starannie Dobrane Składniki
Naturalna Pielęgnacja

Poznaj nasz zespół

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.
Dominika Olejnik

mgr kosmetologii, ekspert pielęgnacji naturalnej

Dr inż. Dorota Samul

mikrobiolog, ekspert w ocenie analizy ryzyka mikrobiologicznego i bezpieczeństwa produktu

Maja Chmielewska

Współautorka koncepcji dyrektor kreatywny

Monika Majchrzak

Współautorka koncepcji, dyrektor sprzedaży i rozwoju

Obserwuj

Koszyk
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.